Eesti tarbijate vaade "Impra" tee pole


Eesti tarbijate vaade

Ajakiri «Koffee ja Tee» №5, 2013a.

Olga Truverk,
juhatuse liige «STIMBAR» (Eesti)

Eestis on tee "IMPRA" üks populaarsemaid ja edukamaid kaubamärke. Seda tõendavad positiivne tagasiside kohalike tarbijate poolt ja toote pikaajaline olemasolu tee turul.

Ettevõte "STIMBAR" tutvus IMPRA tee sortimendiga aastal 2006 ja seire uuringute tulemusena keskendas oma tähelepanu "Imperial Teas" firma toodangul. Peale läbirääkimisi oli allkirjastatud kokkulepe, mille alusel sai "STIMBAR" tee "IMPRA" ametlikuks edasimüüjaks Eesti territooriumil. Tee antud kaubamärgi alla hakkas kiiresti suurendama müügikäivet ja aktiivselt konkureerima turul.

Suurepärase maitse ja lõhnaga toode innustab meie kliente, andes erilise maitse ja elujõudu nende lembuses tee vastu.

Edukas "IMPRA" kaubamärgi maine suurendab oma toote väärtust tarbija silmis, hinnapoliitika ja disain vastavad klientide soovidele ja ootustele. Sortimendil on erinevaid musta ja rohelise tee sorte, samuti teed erinevate lisandite puuviljade ja taimsete komponentidega. Maitseomadused on suurepäraselt kombineeritud disainiga, mis teeb toodet populaarseks Eesti ostjate seas erinevates segmentides.

"STIMBAR" korraldab "IMPRA" tee müüki üle Eesti ja läheneb lojaalselt igale kliendile. Tooteid saab osta suurtes ja väikestes kaubavõrkudes meie riigis. "Imperial Teas " ettevõtte juhtimisosakond mõistab, et uute ideede ja teesortide arendus on oluline tegevus. Tänu sellele on võimalik tootja ning turustaja koostöö, tuletades regulaarselt tarbijatele meelde toote olemasolulist ning sellest, et kvaliteet ja usaldusväärsus on pidevalt ettevõtte tähelepanu objektiks. Turundusstrateegiad ja reklaamikampaaniad annavad tõhusa abi brändi edendamisele Eesti teeturul, ja pakendi liikide ja disaini uuendamine rõhutab uudset lähenemist.

Tõstes esile "Imperial Teas" ettevõtte suurt meeskonnatööd ja professionaalsust hr. Jayantha Karunaratne eestvedamisel, on vaja märkida ka ettevõtte filosoofia ranget jälgimist, mis väljendub pidevas pühendumuses kvaliteedile ning juhtimistavade rakendamises, mis viib kogu ettevõtte kõrgematele tulemustele. See on jätkusuutlik konkurentsieelis teiste tootjate ees, mis annab võimalust ehitada asjatundlikult väärtusahelat, mille raames on korraldatud ettevõtte tegevus.

"STIMBAR" ettevõtte poolt tahaksin tänada "Imperial Teas" juhatajat ja personali pikaajalise koostöö ja Eesti tarbija mõistmise eest, operatiivsuse ja individuaalse lähenemise eest otsuste langetamisel, arvestades Eesti teeturu eripära.

Heaolu ja tulemusliku töö jätkamine kõigi edasimüüjatega ja potentsiaalsete klientidega on kõige olulisem asi, mida ma tahaksin soovida "Imperial Teas" ettevõttele kõikides tema edasistes tegevustes.